Hakkımızda

Faaliyetlerini İstanbul ve Ordu ofislerinde sürdüren mimari tasarım firması YÜCEL PARTNERS, 1986 yılında Elk. Müh. Hüsnü Yücel ve Mak. Müh. İsmail Yücel tarafından mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek üzere kurulan EL-MAK MÜHENDİSLİK firmasının devamı olarak 2011 yılının Aralık ayında Mimar Selahattin Yücel tarafından kurulmuştur.

1986 yılında kurulan ELMAK MÜHENDİSLİK, mekanik ve elektrik tesisat projeleri, trafo merkezleri kurulumu ve elektrik dağıtım sistemleri taahhüt işleri, müteahhitlik hizmetleri gibi birçok alanda önemli profesyoneler tecrübeler kazanmış ve halen tesisat projeleri hizmeti vermeye devam etmektedir.

YÜCEL PARTNERS, İstanbul - Beyoğlu ve Ordu - Altınordu ofislerinde yürüttüğü mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinin yanında; özellikle Villa, Ev, Mağaza Projeleri başta olmak üzere Konut, Otel, Cafe, Restaurant, Ofis, Bar, Residence gibi bir çok mimari proje dalında, ulusal ve uluslararası alanda mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

Hizmet Bölgesi
Adres

Düz, Yücel Partners Mimarlık - Ordu, Altınordu/Ordu, Türkiye

Telefon Numarası

0 452 222 00 77

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak

    Ayrıca İlginizi Çekebilir