Hakkımızda

2016 yılında yolculuğumuza ilk başladığımızdan beri AST Design olarak; mimari/ iç mimari proje, tasarım ve uygulama alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En nitelikli sonuca ulaşmak üzere birlikte tutku ve azimle çalışan, dinamik bir takımız. Bir takımın parçası olma duygusu ile sorumluluğu birlikte paylaştığımız çalışma sistemimiz; yeri geldiğinde bireysel olarak da daha cesur ve çözüm odakli olmamızı sağlamaktadır.

Mimari ofis olarak proje sürecine yaklaşırken, edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açisiyla projelerimize yansitmaktayiz. Gelenekçi olmadan geleneksel olanı zamansıza çevirme becerisinin günümüz mimari ve tasarım anlayışındaki başarıyı oluşturduğuna inanıyoruz. AST Design olarak bu amaçla oluşturduğumuz mekanları; işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değeri ile zamansız olmaya aday yapıyoruz.

Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürün haline getirebilmek için önemlidir. Bu çerçevede; AST Design olarak, sahip olduğumuz vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Hizmet Bölgesi
Adres

Teşvikiye, AST Design, Şakayık Sokak, Şişli/İstanbul, Türkiye

Telefon Numarası

0212 812 8243

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak

    Ayrıca İlginizi Çekebilir