Hakkımızda

Ön üretimli yapıların proje, satış, imalat ve montaj süreçlerinde firmaların ilgili işi A’dan Z’ye tamamen teslim edebileceği kadar geniş bir yelpazede profesyonel bir hizmet sunmak amacıyla yola çıkarak kurduğumuz PRAMO; bu bağlamda bünyesinde 15 yıllık bilgi ve birikime sahip yönetici mühendisler barındırmaktadır. Kendi alanında uzman personellerle çalışmayı ilke edinen PRAMO’da; deneyimli montaj ekipleri, çağdaş proje tasarımcıları ve ustalıkla teknolojiyi aynı potada eriten üretimcilerle çalışarak maksimum verim sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sektörün ihtiyaçlarını aramaktan ve bu konularda aksiyon almaktan çekinmeyen yapısıyla PRAMO; acil yaşam ünitesi ve zırhlı konteyner gibi Ar-Ge çalışmalarıyla; katma değer yaratmak hedefine de konsantre olmaktadır.

Geleceğin yapı sistemi hafif çelik karkaslı yapılara yatırım yapan PRAMO, Türkiye’yi betonarme alışkanlığından kurtararak çok daha verimli olan bu sisteme geçişine destek vermektedir.

Katma değer yaratacak olan çalışmaların yanında, az bilinirliğine rağmen yoğun ilgi gören prefabrik konutların halka direkt ve ekonomik olarak ulaştırmak için de çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda PRAMO olarak bir departmanımız ile tamamen prefabrik konut isteklerine cevap vermekteyiz. Bölgesel ilgiye direkt cevap verebilmek adına, Sakarya’da showroom açmış, Yalova, Konya, Samsun ve Adana bölgelerinde de bayilik çalışmalarını devam ettirmekteyiz.

Hizmet Bölgesi
QR
QR Code
Adres

İçerenköy, Reisoğlu Sk. No:39, 34752 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Telefon Numarası

0216 390 77 66

Websitesi

pramo.com.tr

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak