Hakkımızda

PEBBLEDESIGN
2004 yılında kurulan Çakıltaşları Mimarlık Tasarım/ Pebbledesign, başta inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketlerinin rezidans, örnek daire, ofis projeleri ve uygulamaları olmak üzere konut, mağaza, restoran ve otellerin tasarım, proje ve anahtar teslim uygulamalarını yapmaktadır.

Yurtdışında da birçok proje ve uygulamaya imza atan Pebbledesign, 2013 yılında Londra da yapılan Europe Property Awards yarışmasında, Skyport Studio Örnek Daire projesi ile Interior Design Show House kategorisinde en başarılı mekan çözme dalında ödül almıştır.

Mekanlara tasarım odaklı, yaratıcı, özgün ve yenilikçi yaşam hikayeleri geliştiren Pebbledesign ekibi; projelerinde müşteri memnuniyetini, detaylardaki önemi ve disiplinli çalışmayı ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer yandan, mimari projelere paralel olarak ‘Pebblestones’ markası ürün tasarımları yapmaktadır. Son yıllarda Pebbledesign adı altında geliștirilen ‘Pebblekids’ ve ‘Pebblebaby’ markaları, bebek, çocuk ve daha genç müșterilerilerine konsept tasarım ve uygulamaları ile yurtdışında da birçok ödüle laik görülmüştür.

QR
QR Code
Adres

Ortaköy, Pebbledesign / Çakıltaşları Mimarlık Tasarım, Mehmetçik Sokagi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Telefon Numarası

0212 351 77 90

Websitesi

www.pebble-design.com

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak