Hakkımızda

Üretmek ve deneyimlemek için 2018 yılında Ankara’da çıktığımız iç mimari ve tasarım yolculuğumuza, Ankara İç Mimarlık konusunda uzman ekibimizle yurt içinde ve yurt dışında farklı ölçekli projeler ile devam etmekteyiz. Hayallerle gerçekleri birleştiren, yenilikçi, teknoloji ile sanatı tasarıma katan, estetik ve işlevsel, insan ölçeğine uygun mekanlar tasarlamayı benimsiyoruz. Tasarladığımız bu projeleri yaşam kolaylığı ve kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak hayata geçiriyoruz.

Baş tasarımcı, proje koordinatörü olarak farklı projelerde yer alarak, Ankara İç Mimarlık firmaları arasında başarılı çalışmalarımız ve konsept geliştirme konusunda ki deneyimimiz ile kısa sürede farklı projelere imza attık. Nefes aldığınız mekânları renklendirerek ve sizi benzerlerinden farklı bir noktaya taşıyarak hayatınıza anlam katmayı umuyoruz.

Müge Akbulut, lisans derecesini 2018 yılında Atılım Üniversitesinde İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümünde tamamlamıştır. İş hayatı ile eğitimini birlikte devam ettirmekte olup, edindiği bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi ve alanda uzmanlık kazanması adına Yüksek Lisansını, Atılım Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı üzerinde yapmaktadır.

Hizmet Bölgesi
QR
QR Code
Adres

Mustafa Kemal, Çankaya/Ankara, Türkiye

Telefon Numarası

0534 648 25 30

Websitesi

mugeakbulut.com.tr

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak