Hakkımızda

Mekanik Tesisat Tasarim hizmetleri sunan bir mühendislik firmasidir.

Enerji verimliligini esas alan çevre dostu binalar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, özel çözüm gerektiren mekanlar, konferans ve sergi salonlari, müzeler,
çok amaçli binalar ve endüstriyel tesislerin Mekanik Tesisat Mühendislik tasarimlari bizim uzmanlik alanımızdır.

Mekanik Proje, mekanik ve tesisat projelerini hazırlama ve bu projelerin kontrolörlüğü bakımından bir ilke imza atmış kuruluştur. Bursa ve civar illerdeki mekanik projelerin sorumluluğunu almış ve bu sorumluluğunu hakkıyla yerine getirmiştir.

En son teknoloji ürünleri kullanılarak bilgisayar ortamında hazırladığımız 3 boyutlu modellemeler ve simülasyon çalışmaları, projelerimizin gerçekçiliği ve uygulanabilirliği konusunda müşterilerimizi aydınlatmaya yardımcı olmaktadır.

Proje çiziminde, kendini her gün teknolojik yenilikler ile yenileyen, genç, dinamik kadrosu ile mekanik proje çiziminde lider bir firmadır. Kalite politikamızda öncelik insana saygı ve zamanında iş teslim etmektir.

Mekanik Proje, binaların ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat ve diğer mekanik tesisat konularında, proje tasarımı hizmeti veren, projelendirme ve uygulama tecrübelerinin birlikte kazanıldığı uzun soluklu çalışmalar neticesinde oluşturulan bir proje ve uygulama ofisidir.

Bursa ve çevresinde eksiklik olarak hissedilen mekanik tesisat uygulama projelerini hazırlamak, teknik danışmanlık ve müşavirlik yapmak konularında kurumsallaşmış firmalara hizmet etmektedir.

Hizmet Bölgesi
QR
QR Code
Adres

Alaaddinbey, Mekanik Proje, 618. Sokak, Nilüfer/Bursa, Türkiye

Telefon Numarası

0 224 441 50 03

Websitesi

mekanikproje.com.tr

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak