Hakkımızda

Kreatif Mimarlık İstanbul’da mimar Aydan Volkan, mimar Selim Cengiç ve inşaat mühendisi Mehmet Cengiç tarafından kuruldu. Kurulduğu 1995 yılından beri nitelikli inşa edilmiş, zamana direnen ve dikkatle tasarlanmış kentsel, mimari ve iç mimari ölçeğinde pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza attı.

Tamamlamış olduğu tüm projelerinde, şehir planlama, mimari, iç mimari, peyzaj, aydınlatma ve ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren Kreatif Mimarlık’ın çalışmaları farklı disiplinler arasındaki tasarım koordinasyonu, katı bütçe ve iş programı kontrolü ve verimli proje yönetimi ile en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır. Tasarımı üstlenilen sağlık projelerinde medikal mekânsal planlama hizmetinin yanı sıra tüm projelerinde işverenlerine bakım ve işletme maliyetlerini düşürecek şekilde sürdürülebilirlik konusunda da danışmanlık veren Kreatif Mimarlık, geçici trendler ve tasarım eğilimlerinden uzak, değerini kullanıcı memnuniyetinden alan “zamansız” mimari üzerine odaklanmaktadır.

İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlamayı amaçlayan Kreatif Mimarlık, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır ve bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir. Tüm projelerin ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan her aşamasında ofis yöneticileri ve proje liderleri birlikte çalışır. İşverenleri ve danışmanları ile hiyerarşik olmayan bir ilişki geliştirerek işin gerektirdiği en iyi çözümleri ortak akılla bulmayı tercih eden Kreatif Mimarlık, başarılı projelerin takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir.

Kreatif Mimarlık, bugüne dek tecrübeli ekibi ve devamlı çalıştığı farklı disiplinlerdeki danışmanları ile birlikte yaklaşık beş milyon metrekareden fazla ofis, sağlık, eğitim, turizm, ticari ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır. Sağlık ve eğitim komplekslerinin yanı sıra konaklama ve ofis binaları konusunda uzmanlaşmış olan Kreatif Mimarlık, aynı zamanda fit-out, endüstriyel yapılar, karma kullanımlı veya tekil konut projeleri ve ticari fonksiyonlu yapıların da mimarlık ve iç mimarlık projelerini üstlenmektedir.

Hizmet Bölgesi
QR
QR Code
Adres

Levent, Kreatif Mimarlık, Asma Sokak, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Telefon Numarası

0212 284 05 15

Websitesi

www.kreatifmimarlik.com

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak