Hakkımızda

1985 yılında genel müteahhitlik alanının tüm dallarında servis hizmeti sağlamak amacıyla bir inşaat firması olarak kurulan Feka İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.; kurulduğu tarihten bugüne yurtiçi ve yurtdışındaki işverenlerine en zorlu yapı işlerinde; güvenilir, ekonomik ve gerçekçi çözümler sunmaktadır.

FEKA, gelişen ve değişen sektörün gerektirdiği profesyonel donanım ve yetkinliklere sahip, yeniliklere açık kadrosuyla, gerek genel gerek anahtar teslimi müteahhitlik hizmetlerinde nitelikli Proje Yönetimi, İşletme & Bakım-Onarım hizmetler, ve kompleks yapı işlerinde bilgiye dayalı çözümler sunmaktadır.

FEKA, sektörde kalıcı bir başarının anahtarının, işveren beklentilerini; kalite, iş güvenliği, zaman planına uygunluk ve finansal açıdan katma değer üretme konularına önem vererek yönetmekten geçtiğine inanan bir felsefe ile kurulmuştur.

Kurulduğu 1985’ten bugüne dek FEKA, Türkiye’de bina, köprü, otoyol, endüstriyel tesis vb. pek çok önemli projeye imza atmıştır. 2006’den bugüne, ağırlıklı olarak faaliyetlerine devam ettiği Afganistan'da 300’ün üzerinde proje bitirmiş olup bu ülkede; USACE, NATO, UK Army, DABS, MEW ve MUDA işverenleri ile inşaat, altyapı ve enerji projeleri yürütmeye devam ediyor. Feka, Afganistan dışında Libya, Irak ve Afrika’da da faaliyetlerini sürdürmektedir.

QR
QR Code
Adres

Kızılüzüm, FEKA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Kemalpaşa/İzmir, Türkiye

Telefon Numarası

0 232 877 10 55

Websitesi

feka.com

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak