Hakkımızda

Ekotasarım Danışmanlık Mümessilik İnşaat Müteahhitlik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz 25 yıl süresince daha önceki şirketlerimizin tamamladığı önemli projelerde edindiği tecrübeleri yeni projelerinde tecrübeli mühendis ve tekniker kadrosu ile yenilenebilir enerji sistemlerini yoğun olarak kullanarak sürdürülebilir binalar tasarlanan amacındadır.

EKOTASARIM olarak hedefimiz yurtiçi ve yurtdışı mühendislik hizmetleri sektöründe kalitesi ve teknik üstünlüğü ile daima lider firma konumunda olmaktır.

Fakat bugün için ulaştığımız teknik ve kalite düzeyi hiçbir şekilde yeterli görülmeyerek dünyadaki gelişmiş lider ülkelerin kullandıkları teknolojiler yakından takip edilerek üstlendiğimiz yeni projelerde mutlaka kullanılmaktadır.

Tasarımını ve/veya teknik danışmanlığını üstlendiğimiz binaların, günümüzde ulaşılan en ileri teknolojiler doğrultusunda tasarlanması ve bu tasarımın hem ilk yatırım giderlerinin optimize edilerek hem de işletme giderlerinin olabilecek en düşük değerlerde olmasını sağlayacak doğrultuda gerçekleştirilmesi ana amacımızdır.

EKOTASARIM olarak birinci önceliğimiz küresel ısınmaya karşı ekolojik binaların tasarlanması, bu konuda teknolojik araştırma ve geliştirmelerin gerçekleştirilmesi sonucunda doğaya saygılı sürdürülebilir binalar tasarlayarak dünya geleceğine olumlu katkılarda bulunmaktır.

EKOTASARIM olarak şirketimizde istihdam ettiğimiz teknik ve idari personelin gelişen ihtiyaçlar ve yenilikler doğrultusunda teknik ve idari bazda bilgi ihtiyacının karşılanması ve bunun sonucunda hizmet kalitesinin yükseltilmesi için firma bünyesinde sürekli olarak mesleki eğitim seminerleri düzenlemektedir.

EKOTASARIM olarak misyonumuz daima daha kaliteli, daha güvenilir ve daha hızlı profesyonel hizmetler sunmaktır.

Hizmet Bölgesi
QR
QR Code
Adres

Kozyatağı, Eko Tasarım Mühendislik, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon Numarası

0 216 445 00 69

Websitesi

ekotasarim.com.tr

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak