Hakkımızda

Geleceğe değer; kalite ve istikrar.

Gerek Türkiye'de gerekse yurt dışında bir çok başarılı projenin altında imzası bulunan DEKİNSAN GRUP inşaat ve müteahhitlik alanlarındaki girişimleri ile 1993 yılında hizmet hayatına Ankara'da başlamıştır. Başladığı günden bugüne kadar ki bu uzun yolculuktan sonra DEKİNSAN GRUP bugün taahhüt, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, altyapı, üst yapı ve tasarla-yap hizmet alanlarındaki pek çok başarılı çalışmaları ile Türkiye'nin ve Cezayir'in en prestijli firmalarından biri olarak anılmaktadır.

Yurt dışındaki çalışmalarına 2004 yılında Cezayir'de SARL DEKİNSAN markasıyla başlayan DEKİNSAN GRUP, buradaki başarılı çalışmaları ile kısa zamanda Cezayir'in en çok aranan firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Cezayir'deki kuruluşundan bu güne kadar geçen 16 yıllık zamanda faaliyetlerine ciddi oranda hız veren DEKİNSAN, böylece çalışmalarının büyük bir kısmına Cezayir'de devam etti. Firma, hali hazırda Cezayir'in batı yakasında 5 ayrı şehirde 35 şantiyede toplam 120.000 adet konut, Oran Üniversitesi içerisinde 3.000 kişilik İslami Bilimleri Fakültesi ve 240 yataklı bir hastane inşaatına devam etmektedir.

DEKİNSAN GRUP, konut projesi denildiğinde ilk akla gelen marka isim olmuştur. Yıllık 13.000 adet konut hayata geçirilerek ortalama 1.420.000 m2 yıllık inşaat alanı üretmektedir. Bu üretim sırasında 16.840'e yakın çalışanı ile ülkedeki en güçlü ve en prestijli firma olma özeliğine sahiptir.

2006 yılında Kuzey Irak'ta DEKİNSAN COMPANY markasıyla başlayan DEKİNSAN GRUP, Süleymaniye Üniversitesi, Erbil İhsan Doğramacı Vakfı Koleji, Kuzey Irak Hükümeti Sanayi Bakanlığı ek bina inşaatları, 7 yıl boyunca yoğun olarak devam etti. 2013 yılında, ülkedeki ve dünyadaki siyasi ve ekonomik gelişmeler sebebi ile bu ülkedeki faaliyetlerine ara verdi.

Sektörde her zaman ismini zirveye taşımayı başarmıştır.

DEKİNSAN GRUP aynı zamanda, Kalite ve istikrar bakış açısıyla; 2019 ENR listesinde 16 basamak daha yükselerek Dünya'da 148. Türkiye'de ise 19. sırada yerini almıştır.

QR
QR Code
Adres

100. Yıl, Dekinsan Grup, Gölgeli Sokak, Çankaya/Ankara, Türkiye

Telefon Numarası

0 312 230 38 52

Websitesi

dekinsan.com.tr

Yayınlayan

Buldink.com tarafından yayınlanmıştır.

mood_bad
  • Yorum Yapılmamıştır.
  • Yorum Bırak